/Files/images/0_19-20/зображення_viber_2020-08-12_22-19-54.jpg

Шановні батьки!

Наша школа відкриється 1 вересня 2020 року. Поки що ми знаходимось у "помаранчевій зоні" і маємо усе зробити, що б не перейти в "червону".

Мною, як керівником школи, чітко розписано проєкт Тимчасового порядку організації освітнього процесу на період карантинних обмежень. Його ми схвалимо на засіданні педагогічної ради.

(!)Щодо маскового режиму.

Зрозумійте, що 1200 одноразових масок на один день не "потягне" жодна структура, а ще необхідна утилізація. Тому, з розумінням прошу забезпечити своїх власних дітей масками (можна власноруч зшиті). Це не надто кошторисно. Під час перерв усі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок передбачена кожні три години. Тому маски потрібно про запас Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково подбайте про герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок у школі розмістили спеціальні урни.

(!)Щодо антисептиків.

Ми забезпечимо можливість антисептичного та дезінфекційного режиму в школі, але, якщо не складно, "малесенький" антисептик у портфель таки покладіть.При вході в школу або до класу ми попросимо учнів обробляти руки антисептиком.

(!)Щодо входу до школи і на територію школи.

Так, згідно з рекомендаціями МОН, ми зробили чотири входи до приміщення школи різними потоками. У школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи. Просимо з розумінням поставитись до того, що батьки, бабусі та дідусі не допускатимуться в приміщення школи. Лише в окремих випадках.

Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється:

- Учні початкової ланки заходять у школу через двері у галереї та проходять за напрямками до своїх класів. Учнів перших класів зустрічає класовод.

- Середня та старша ланки заходять у школу через центральні двері та проходять за напрямками до своїх класів:

• 5-А, 6-Б, 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-Б, 11-А, 11-Б по сходах з правої сторони;

• 5-Б, 6-А, 7-А, 9-А, 10-А, 10-Б, вчителі по сходах з лівої сторони.

(!)Щодо температурного скринінгу.

Ми забезпечимо скринінг усіх вчителів та персоналу на вході до приміщення школи. Але дуже просимо вас, шановні батьки, подбайте про температурний скринінг ще у своїх домівках. Ні в якому разі не відпускаєте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто, за будь-яких ознак ГРВІ, ви залишаєте дитину вдома!!! Прошу пам’ятати про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я своєї дитини. За умови поганого самопочуття учень повідомляє про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя - предметника у якого в них перший урок.

(!)Щодо навчання.

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на уроки інформатики та у спортивну залу.

(!)Щодо харчування.

Воно здійснюватиметься згідно з новими вимогами безпеки. Для цього уже змінено графік перерв і проведено відповідну організаційну роботу у приміщенні їдальні. Харчування безкоштовне або платне таки буде. Можливо організуємо замовлення буфетної продукції в клас.

(!)Щодо роботи груп продовженого дня.

Групи працюватимуть згідно з новими правилами тимчасового положення режиму роботи школи.

(!)Щодо підвезення шкільним автобусом.

Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів захисту.

(!)Щодо медичного огляду.

Для дітей перших класів ми просимо лише пройти сімейного лікаря, або педіатра. Бажано ще й окуліста і, все ж таки, картку щеплень. Це в інтересах дитини.

(!) Щодо свята 1 вересня.

1 вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів. Ця зустріч може бути проведена як в класі, так і в якійсь локації подвір'я нашої школи.

(!) Щодо обмежень

Вихід учнів за межами закладу не дозволяється. У разі порушення викликаємо батьків у зв'язку з порушенням карантинних обмежень

(!) Щодо нашого спільного розуміння.

Важко мені щось спрогнозувати на далеку перспективу, але від усіх нас, від нашої спільної солідарності і залежить результат. Я б дуже хотіла, щоб наше очне навчання розпочалось 1 вересня 2020 року і закінчилось не раніше 31 травня 2021 року. Ми чекаємо, з нетерпінням, на зустріч і далі залишаємось відкритим простором для усіх.

З повагою, директор школи Анжела Бота

У цьому розділі міститься цікава інформація для батьків

Кiлькiсть переглядiв: 2151

Коментарi

  • RobertOn

    2015-10-08 02:53:53

    It's essential that you know all the possible substantial negative side effects to be able to [url=http://generic-xenical.nu/]xenical[/url] report them immediately to your health treatment supplier. Viagra (sildenafil) [url=http://genericpropecia.webcam/]propecia[/url] is a highly-efficient medication specially made for the treatment of impotence, likewise called ED. There is no necessity to mention the moderate side effects discussed [url=http://augmentin.webcam/]augmentin[/url] unless they getting aggravating or interfere with your daily life...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.