1. Користування бібілотекою - безкоштовне.

2. Право користування бібліотекою мають вчителі, учні та інші працівники школи.

3. Читачі мають право отримувати на тимчасове користування книги, інші видання з фонду бібліотеки, користуватись справково - бібліографічним апаратом відповідно режиму роботи бібліотеки.

4. При отриманні книг, інших друкованих виробів і матеріалів продивитись видання, а при знайденні яких-небудь дефектів повідомити бібліотекаря. Якщо читач пошкодить книгу, він відповідає за неї особисто.

5. Не видаються із бібліотеки рідкісні та цінні видання, справочна література, останній екземпляр книги. Ними користуються у читальній залі.

6. Читачі зобов'язані берегти книги, турбуватись про їх збереження, не робити в них ніяких поміток, підкреслень, не виривати і не загинати сторінок, книгу повертають і назначений строк.

7. Читачі підписуються у формулярі за кожен екземпляр видання, отриманий на абонементі.

8. Читачі, які загубили чи пошкодили книги з фонду бібліотеки зобов'язані їх замінити на рівноцінні або іншими науково-популярними і художними книгами. Рівноцінність заміни визначає завідуючий бібліотекою.

9. Учні 1 - 11 - х класів зобов'язані бережливо відноситись до підручників і бути за них відповідальними. Якщо підручник загублений або пошкоджений учнем, замість нього може бути повернена рівноцінна учбова література. Рівноцінність пропонованих книг визначає завідуючий бібліотекою.

10. До початку літніх канікул учні повинні повернути всі бібліотечні видання, а читачі, які не розрахуються з бібліотекою, не будуть обслуговуватись бібліотекою наступного навчального року.

11. Читач, який порушив вказані правила, позбувається права користуватись бібліотекою.

Кiлькiсть переглядiв: 295

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.