Перелік необхідних сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для вступу у 2013 році до вищих навчальних закладів для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра

В 2013 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вузів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, всесвітньої історії, всесвітньої літератури, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

Для вступу до вищого навчального закладу для навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра абітурієнт має подати до ВНЗ сертифікати ЗНО з трьох предметів.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2013 році, в залежності від спеціальності обраної абітурієнтом.

При цьому, два предмета є обов’язковими, а третій предмет, у більшості спеціальностей, пропонується на вибір вступнику, крім випадків, коли такий предмет чітко вказаний у правилах прийому до конкретного вищого навчального закладу. Це означає, що вищий навчальний заклад може власними умовами прийому обмежити вступнику вибір третього конкурсного предмета. Один або два конкурсних предмета визначаються вищим навчальним закладом як профільні.

Перелік конкурсних предметів

Кiлькiсть переглядiв: 604

Коментарi

  • Charleswexy

    2015-10-06 19:46:52

    You may be called for to take this medicine for the remainder of your life [url=http://albuterol.ru/]albuterol[/url] to keep your blood tension controlled. If you occurred to miss a dose and really need to take another one soon - you could avoid [url=http://genericadvair.science/]generic advair[/url] the one you missed out on and return to the regular application timetable, as taking additional of Rimonabant is not visiting make your treatment much more reliable anyway. Consuming alcoholic beverages [url=http://genericnexium...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.