/Files/images/2016-2017_2/English1.jpg
Звіт про проведення Всеукраїнського тижня
та закриття Року англійської мови

У зв’язку з закриттям року англійської мови у Боянській ЗОШ І-ІІІ ступенів провели тиждень англійської мови. Голова методичного об’єднання вчителів іноземних мов Помпуш О.І. розробила план заходів щодо проведення тижня англійської мови та відзначення 14.12.2016 Дня англійської мови.

14 грудня 2016 року у Боянській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського тижня англійської мови.

14 грудня 2016 року Помпуш О.І. провела позаурочний тематичний виховний захід у вигляді уявної подорожі до англомовних країн для учнів 9-Б та 11-В класів. Учні здійснили віртуальну екскурію, оглянули основні визначні місця та дізналися багато цікавого. Протягом подорожі учні спілкувалися англійською з екскурсоводом, перехожими та друзями.

15 грудня 2016 року Попуш О.І. провела вікторину у 6-Б класі. Під час проведення виховного заходу учні проявили неабияку зацікавленість до вивчення іноземної мови та хороший рівень володіння вивченим лексико-граматичним матеріалом. Дубек І.Д. провів конкурс серед учнів «Поезія митців англійською мовою», присвячених творчості У.Шекспіра, І.Я.Франка, Л.В.Костенко та ін.

16 грудня 2016 року Помпуш О.І. тя Яковець Л.В. провели бінарний урок у 9-Б класі на тему: «Життя і творчість Вільяма Шекспіра»

На протязі тижня учні мали змогу ознайомитися з корисною літературою. На в виставці були представлені автентичні підручники, оскільки однією з складових успішного теоретично-практичного заняття з іноземної мови та запорукою формування комунікативної компетенції майбутнього фахівця загалом є використання на заняттях автентичних матеріалів.

21 грудня 2016 року відбулося закриття Всеукраїнського тижня англійської мови. Вчителі англійської мови організували круглий стіл на тему: «Закриття Всеукраїнського тижня англійської мови». Грамотами і подяками були відзначені найактивніші учні за участь у тижні англійської мови.

Вчителі зібралися щоб узагальнити досвід, поділитися напрацюваннями, а також спільно відпрацювати напрямки роботи щодо ефективного вивчення англійської мови у школі. У рамках круглого столу вчитель англійської мови Помпуш О.І. проінформувала учасників про методики вивчення іноземної мови у країнах ЄС, вчитель англійської мови Гостюк Л.М. розповіла про нові форми та методи самостійного вивчення англійської мови за допомогою інтернет-ресурсів. Вчителі також розробили план заходів на наступний тиждень, присвячений святкуванню Різдва в Англії.

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 502

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.